Producenci

Statystyki

Produktów:
1803
Kategorii:
195
Nowości:
46
Promocje:
28

Metody płatności

Standardowe_logo_PayPal


Rzetelna Firma

Kontakt

 

Przed wysłaniem nam zapytania zajrzyj do sekcji "Częste pytania", w której podaliśmy odpowiedzi na najczęściej występujące pytania, związanie z zakupami w naszym sklepie.

» zobacz odpowiedzi na częste pytania

 

 

Kontakt:

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:       sklep@creativetools.pl
Zadzwoń: 22 2570080


 

 

kontakt w Siemianowicach Śląskich
kontakt w Warszawie
Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Komuny Paryskiej 14
41-100 Siemianowice Śląskie

Telefon: +48 32 386 90 15
Tel./Fax: +48 32 281 40 88
e-mail sklep (@) creativetools.pl

           
Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Rumiana 108 a
02-956 Warszawa

Telefon: +48 22 257 00 80
Tel./Fax: +48 22 651 97 11
e-mail sklep (@) creativetools.pl



zarząd spółki
Janusz Rupik
Prezes Zarządu

Telefon: +48 22 257 00 80
e-mail
j.rupik@jr-pvp.pl
           

dział handlowy

dział handlowy
 
Tomasz Basiuk
Kierownik ds. Handlowych

Telefon: +48 32 386 90 15
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 608 52 08 50
e-mail
t.basiuk@jr-pvp.pl
           
Tomasz Babicz
Key Account Manager/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 668 49 59 95
e-mail
t.babicz@jr-pvp.pl
           
 
           

dział handlowy

dział handlowy
 
Tomasz Erazmus
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 573 45 18 05
e-mail
t.erazmus@jr-pvp.pl
 
 
Renata Batyra
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 694 88 19 81
e-mail
r.batyra@jr-pvp.pl

dział handlowy

dział handlowy
 
 Marcin Babicz
Kierownik ds.Technicznych/Logistyk

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 504 13 19 90
e-mail
m.babicz@jr-pvp.pl
 

           
Damian Mazek
Inżynier Serwisowy

Telefon: +48 22 257 00 85 
Mobile: +48 784 07 36 41 
e-mail 
d.mazek@jr-pvp.pl

           

dział handlowy

dział handlowy
 
 Tomasz Obolewicz
Inżynier Serwisowy
 
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 668 14 43 74

 

Bożena Kosmala
Kierownik ds. Administracji/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
b.kosmala@jr-pvp.pl

 


dział handlowy

dział artystyczny
 
Iwona Rupik
Specjalista ds. Marketingowych/
Administracja

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 696 61 14 78
e-mail
i.rupik@jr-pvp.pl
 
Monika Babicz
Grafika/
Tłumaczenia

Telefon: +48 22 257 00 80
  e-mail
monika@jr-pvp.pl

 

 

 

 

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Promocje

Dedolight Ledzilla DLOBML lampka Dedolight Ledzilla DLOBML lampka 990,00 zł 1 496,00 zł


OConnor Ultimate 2560 Package C2560-60L150-F OConnor Ultimate 2560 Package C2560-60L150-F 47 739,00 zł 65 564,00 zł

OConnor Ultimate 1030D Package C1030D-30L-F OConnor Ultimate 1030D Package C1030D-30L-F 30 700,00 zł 37 345,00 zł

OConnor Ultimate 2575D Fluid Head Package OConnor Ultimate 2575D Fluid Head Package 52 970,00 zł 72 747,00 zł

Panasonic AG-UX90 Panasonic AG-UX90 9 359,00 zł 9 599,00 zł

Lexar Professional 3500x CFast 2.0 256GB Lexar Professional 3500x CFast 2.0 256GB 2 595,00 zł 2 690,00 zł

Sony PXW-FS7K II Sony PXW-FS7K II 60 900,00 zł 66 934,00 zł

Blackmagic Design Video Assist Blackmagic Design Video Assist 1 800,00 zł 2 159,00 zł

Sony PXW-FS7 II Sony PXW-FS7 II 44 900,00 zł 51 116,00 zł

Rode NTG-1 Rode NTG-1 816,00 zł 816,00 zł

Teradek Bolt 500 3G-SDI/HDMI Teradek Bolt 500 3G-SDI/HDMI 14 700,00 zł 19 228,00 zł


Blackmagic Design Ursa Mini Pro 4.6K EF Blackmagic Design Ursa Mini Pro 4.6K EF 26 595,00 zł 28 900,00 zł

Facebook

Opineo

Ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie

Platforma Ratalna

Raty przez Internet – Platforma Ratalna -
zakupy i sprzedaż na raty

Leasing

Skąpiec

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl